Aziz Nesin`in Anıları - Böyle Gelmiş Böyle Gitmez 83.33 TL
Ücretsiz Kargo
Sepete Ekle
Aziz Nesin`in Anıları - Böyle Gelmiş Böyle Gitmez Aziz Nesin Anı, Nisan 2017

Aziz Nesin deyince akla hemen gülmece gelir... Bir de aptallık yüzdesi üzerine ünlü cümlesi. Oysa Aziz Nesin`i hakkında kıyametler koparılan bir cümlenin çok ötesinde doruğa tırmandığı gülmece edebiyatının sınırları içerisinde değerlendirmek bile yetersiz kalır. Romanları, öyküleri, oyunları, anı ve günceleri, şiirleri, denemeleri, mektupları, gazete yazılarıyla geniş yaratıcılık yelpazesini gözler önüne seren Aziz Nesin, başlattığı veya parçası olduğu pek çok toplumsal etkinlikle seçkin bir aydın kişilik olarak da öne çıkmıştır. Kurduğu Nesin Vakfı benzersiz özelliklerinin bir simgesi olarak varlığını sürdürmektedir. Aziz Nesin`in anı ve günceleri, başka hiçbir eser vermeseydi onu dünya çapında bir yazar olarak selamlamamıza yetecek düzeydedir.

Aziz Nesin`in 100. yaşını kutladığımız bu yıl birçok etkinliğin yanı sıra onun en önemli kitaplarından özyaşamöyküsünü tek bir cilt altında toplamak istedik.

Biz çok ince ve özel bir kağıt kullandık, eserin tamamını yine özel bir ciltle uzun süre yıpranmadan okunabilecek özellikte sert kapak içinde, daha büyük boy ve 840 sayfalık tek bir cilt haline getirdik.

İyi okumalar.


Örnek Sayfalar

Kitap Ebatı & Özellikleri

Yayın Kodu
258
Adı
Aziz Nesin`in Anıları - Böyle Gelmiş Böyle Gitmez
Yazar
Aziz Nesin
Sayfa Sayısı
840
Ebat
17x24 cm
Kapak
Sert Kapak - Ciltli
Kağıt
Şamua 50 gr
ISBN
978-605-4883-83-7
Baskı
2015 - Nisan 2017 tarihleri arasında 3 baskı, 5500 kitap.

İlgilenecebileceğiniz Kitaplar